Aromaterapie - esenciální oleje, květové vody, masážní oleje

Aromaterapie

obrazek-aromaterapie

AROMATERAPIE přispívá k fyzické i duševní pohodě pomocí éterických olejů. Éterický (esenciální) olej je těkavá látka, kterou vylučují rostliny. Získávají se jednoduchou destilací různých částí rostlin (květů, listů, kůry ...) nebo mechanicky, t.j. lisováním z oplodí citrusů. Éterické oleje Ladrôme jsou 100% čisté, neředěné, 100% přírodní (neobsahují žádné syntetické částice), jsou 100% BIO.

Nadechněte se, vcházíte do zahrady plné vůní. Tato zahrada je jako naše duše. od narození jsme, aniž bychom si to uvědomovali, spojováni s vůněmi. Někdy jsou to vůně příjemné, někdy ne. V našem nitru, jsou uloženy vzpomínky. Mnoho těchto vzpomínek koresponduje s vůní či pachem.

Miminko se narodí a jednu z prvních vůní, kterou vnímá, je vůně maminky a mateřského mléka. Dostali jsme vyhubováno, protože jsme měli hlídat pokrm na plotně a my jsme ho nechali připálit.  O prázdninách večer jsme cítili vůni posečené trávy, vody a řas u rybníka, vůni mořského pobřeží, milované osoby atd. Mohli bychom pokračovat dál a dál.

Vezmeme do ruky lahvičku esenciálního oleje a ejhle, vybaví se nám nějaká osoba, situace nebo místo spjaté s touto vůní. Pojďme si proto zpříjemnit náš život, volnou chvilku, náš domov nebo pracovní místo nějakou vůní ... vejděmě do zahrady duše - do zahrady těch příjemných vzpomínek, které si můžeme ... a rádi pěstovat....

Vyberme si esenciální olejíček, který se nám líbí a který máme rádi. Vždy se přitom řiďme naším čichem. Na paměti mějme, že v jednoduchosti je krása a stačí opravdu jen málo.

Pro aplikaci éterického oleje nám stačí kvalitní aromalampa s dostatečně velkou nádobkou na vodu, která je vzdálená od plamene svíčky alespoň 12, lépe 17 cm. Můžeme použít i neglazovanou keramiku - talířek, kostku, kužílek ....Tak  pojďme a vybírejme!

 
   

Hydrolát heřmánek - 200 ml BIO

 

Hydrolát chrpa - 200 ml BIO

 

Hydrolát levandule - 200 ml BIO

Květová voda heřmánek - 200 ml BIO ... použijeme k uklidnění na pleť. Která blondýnka si bez ní umí představit tónování svých vlasů?

 

Květová voda chrpa - 200 ml BIO

 

Květová voda levandule - 200 ml BIO

     
169 Kč s DPH
  202 Kč s DPH
  145 Kč s DPH
 
 
 
   

Hydrolát lípa - 200 ml BIO

 

Hydrolát neroli - 200 ml BIO

 

Hydrolát růže damascénská - 200 ml BIO

Květová voda lípa - 200 ml BIO

 

Květová voda neroli - 200 ml BIO

 

Květová voda - damascénská růže - 200 ml BIO

     
161 Kč s DPH
  224 Kč s DPH
  246 Kč s DPH
 
 
 
1  2  3  4  … 11   Další
 

NOVINKA!

ŠIROKÝ SORTIMENT NAŠICH VŮNÍ V 10 ML NEBO 100 ML PODOBĚ SI JIŽ MŮŽETE ZAKOUPIT V COUNTRY LIFE PRODEJNĚ BIO A PŘÍRODNÍ KOSMETIKY, LILIOVÁ 11, PRAHA 1!